Beau van Erven Dorens volgt patiënten en personeel Antoni van Leeuwenhoek voor nieuw programma.
Auteur: Dennis Jansen - hwww.pzc.nl/show
Beau van Erven Dorens in het Antoni van Leeuwenhoek-ziekenhuis.
Foto: PR.
Zes jaar na De Sleutel komt Beau van Erven Dorens met een nieuw sociaal maatschappelijk tv-programma op RTL 4. In Het Antoni van Leeuwenhoek, over leven met kanker volgt hij de dagelijkse ontwikkelingen in het ziekenhuis.
Van Erven Dorens gaat in gesprek met de mensen die in het Antoni van Leeuwenhoek werken. Daarnaast volgt hij patiënten en hun dierbaren tijdens hun opname, behandeling en verblijf in dit ziekenhuis. Soms voor een langere periode, andere keren voor één aflevering.
Elke aflevering van het programma - dat wordt geproduceerd door Vincent TV, tevens de makers van Het Kinderziekenhuis - toont verschillende cases met medewerkers die op diverse afdelingen werken.
Van Erven Dorens heeft een reputatie opgebouwd met sociaal maatschappelijke projecten. In Beau Five Days Inside sloot hij zich vijf dagen op in diverse instellingen om een inkijkje te bieden. Voor dat programma kreeg hij in 2018 de Gouden Televizier-Ring. Daarna maakte hij programma’s over dak- en thuislozen, zoals De Sleutel, The Amsterdam Project en The Rotterdam Project en over de volksbuurt Floradorp.