Bewegen met Think Pink van 19 September 2026 t/m 8 November 2026.

19-09-2026 00:00
 
 
 
 
 
 
 

Bewegen met Think Pink van 19 september 2026 t/m 8 november 2026.

 
 
 

Race for the Cure.

 
 
 
atmosphere image on the left side
 
 
 
 
 
De Race for the Cure® is het grootste sportevenement ter ondersteuning van de strijd tegen borstkanker in Europa.
 
 
De Race for the Cure® is het meest iconische evenement van Think Pink. In oktober komen duizenden mensen uit heel België samen om de strijd tegen borstkanker te ondersteunen. Het is veel meer dan alleen een wandel- of loopwedstrijd; het is een moment om het leven te vieren, een eerbetoon aan iedereen die getroffen is door de ziekte, en een gezamenlijke inzet om borstbewustzijn te vergroten en onderzoek en concrete projecten voor lotgenoten te financieren.
 
 
 
 

Move for Think Pink.

 

atmosphere image on the left side

 
Met de campagne 'Move for Think Pink' roept Think Pink iedereen op om regelmatig te bewegen. Bewegen is niet alleen belangrijk om het risico op de ziekte te verminderen, maar zorgt er ook voor dat je sneller herstelt tijdens en na de behandeling. Kies een sport die je graag doet en beweeg mee naar een goede gezondheid!
 
 
 
 
 
 

Events Think Pink.

 

atmosphere image on the left side

 
Think Pink stelt elk jaar een kalender met sportevenementen samen om fondsen te werven voor wetenschappelijk onderzoek en projecten ter ondersteuning van lotgenoten. Deze evenementen, of het nu gaat om wandel-, fiets-, of loopevenementen, ze zijn veel meer dan alleen gezellige momenten: ze bieden concrete kansen om de strijd tegen deze ziekte vooruit te helpen.
 
 
 
 

Voor meer informatie en aanmelden klik hier