Boek: Laat je niet opvreten door kanker.

03-05-2025 16:33

 

 

 

Begin met het boek “Laat je niet opvreten door kanker”. Dit is het eerste boek van Wim van der Meer, samengesteld dankzij bijdragen van experts op het gebied van voeding en kanker. Het biedt een breed spectrum aan kennis over behandelingen en voedingsadvies, direct of indirect gerelateerd aan kanker, verrijkt door ervaringen en inzichten van anderen. Zeer waardevol om te lezen.

 

 

 

Dit boek behandelt het thema kanker en zelfhulpoplossingen die de traditionele behandelingen niet in de weg staan. Het is een makkelijk leesbaar boek voor lezers zonder medische achtergrond.

 

Het verkent strategieën om het immuunsysteem te versterken, zodat het kanker uit het lichaam kan verdrijven. Een cruciale aanpak om kankercellen te bestrijden, is het minimaliseren van suikerconsumptie, omdat suiker de voornaamste voedingsbron voor kankercellen is.

 

Het boek licht toe hoe aanpassingen in het dieet en de leefomgeving kankercellen kunnen ‘uithongeren’. Het gaat in op de verborgen suikers in voedingsmiddelen en hoe deze te vermijden.

 

Verder wordt aangeraden de inname van verzurende voedingsmiddelen, zoals vlees en eiwitrijke producten, te beperken. Het kiezen voor de juiste vetten en deze op de juiste wijze consumeren, ondersteunt het lichaam significant, vooral tijdens ziekte.

 

Het boek bevat ervaringsverhalen, verhalen van auteurs van boeken die bijdragen aan het herstel van het immuunsysteem, Je vindt er informatie over vaccinatie, mammografie, het gebruik van cannabis tijdens kankerbehandelingen, en meer.

 

 

 

foto van Wim van der Meer
 

Auteur: Wim van der Meer is gepensioneerd elektroacupuncturist, gewichtsconsulent, orthomoleculair detox consulent en orthomoleculair voedingsadviseur.

 

 

 

Shop