Frühshopfestival in Waalwijk zamelt geld in voor Hospice Francinus de Wind op 21 Juni 2026.
Regioredactie - bndestem.nl/waalwijk
De Stadstuin aan de Hooisteeg in Waalwijk verandert zondag 21 juni in het Frühshopfestival. Het gratis evenement biedt livemuziek, eten en drinken, en heeft als doel geld in te zamelen voor Hospice Francinus de Wind.
Het Frühshopfestival duurt van 11.00 uur tot 16.00 uur en is geïnspireerd op de Duitse traditie ‘Frühshoppen’. Hierbij komen mensen vroeg op de dag samen voor muziek en drankjes.
De middag opent met een optreden van de vrouwenband Maanszat, gevolgd door Wilfried Wildschwein en Markus Bergsteiger. Thilly uit Volendam sluit het festival af met een show.
Het evenement is bedoeld om geld in te zamelen voor Hospice Francinus de Wind. Dit hospice biedt een plek voor mensen in hun laatste levensfase.
Bron: www.bndestem.nl