Het gaat beter met Ria Valk nadat opnieuw kanker werd geconstateerd: 'Knapt wat op'.

30-04-2025 14:39

 

 

Auteur: RTL Boulevard

 

 

Het gaat beter met Ria Valk nadat opnieuw kanker werd geconstateerd: 'Knapt wat op'

Foto: ANP.

 

 

 

Het gaat beter met Ria Valk (84). Dat laat haar manager weten aan De Telegraaf. De zangeres liet eind maart weten dat er opnieuw kanker bij haar geconstateerd werd.

 

"Gelukkig is het voor nu klaar"

 
 
 
Ria moest geopereerd en bestraald worden nadat er een knobbeltje onder haar arm gevonden werd. Die behandeling lijkt aan te slaan. "Ze knapt nu wat op, nadat ze eerst last van bijwerkingen van de bestralingen. Gelukkig is het voor nu klaar", laat haar manager aan de krant weten. De zangeres durft weer vooruit te kijken en is in overleg over nieuwe plannen. 
 
 
 
 

Lees ook: 

 
 
 
 
 
 
"In januari voelde ik ineens weer een hard knobbeltje onder mijn huid. Ik kon het eigenlijk nauwelijks geloven, want alles was toch weggehaald? Maar dat bleek toch niet zo te zijn...", vertelde Ria eind maart al aan De Telegraaf. "Op dit moment gaat het niet zo lekker met me", liet ze weten.
 

In 2023 werd bij de zangers borstkanker geconstateerd en in 2013 en 2019 kreeg ze ook te maken met huidkanker. De eerste keer werd een plekje bij haar neus weggesneden en later onder haar oog.

 

 

 

 

Bron: www.rtl.nl