Hooploop 2026: Samen in actie tegen kanker in Geleen op 24 Mei 2026.

24-05-2026 00:00

 

 

Wandelen MabelAmber Pixabay

Foto: MabelAmber Pixabay.

 

 

Op Zondag 24 mei 2026 organiseert stichting Actie voor Hoop de derde editie van de Hooploop in Geleen. 

 

Achter de schermen is het bestuur al maanden volop bezig met de voorbereidingen voor dit bijzondere evenement.

 

De 11 uurs durende loop wordt steeds meer een begrip in Geleen en omstreken.

 

Een dagje vol activiteit, muziek en entertainment, en waar het natuurlijk om gaat, 11 uur wandelen in de strijd tegen kanker. Teams lopen 11 uur in estafettevorm, lossen elkaar steeds af zodat er 11 uur onafgebroken gelopen wordt.

 

 

De Hooploop:

 

Maar de Hooploop is meer dan wandelen alleen. Het belooft een dag vol activiteit, muziek , en entertainment te worden met speciale aandacht voor de eregasten : mensen die leven met en na kanker en hun naasten. Voor hen wordt er op deze dag van alles georganiseerd om hen in het zonnetje te zetten.

 

Stichting Actie voor Hoop roept verenigingen ,organisaties, bedrijven en inwoners op om een team te vormen en samen de uitdaging aan te gaan. Daar wil je toch ook aan meedoen?! Want kanker raakt helaas ieder van ons en samen bereiken we meer dan alleen!

 

 

DOE MEE !!

 

Noteer zondag 24 mei 2026 alvast in je agenda en wees erbij.

 

Aanmelden als team, eregast of vrijwilliger kan vanaf 1 oktober 2025 op de website www.actievoorhoop.nl

 

Samen maken we van de derde Hooploop een onvergetelijke dag vol hoop, verbinding en kracht.

 

 

 

Bron: www.sittard-geleen.nieuws.nl