Hospice De Luwte collecteert in juni 2026 in Soest.

07-05-2026 09:02

 

 

Voor de warme, persoonlijke zorg in Hospice De Luwte zijn extra middelen nodig.

Voor de warme, persoonlijke zorg in Hospice De Luwte zijn extra middelen nodig. 

Eigen foto.

 

 

 

 

SOEST  Van maandag 8 tot en met vrijdag 12 juni 2026 vindt in Soest de jaarlijkse huis-aan-huiscollecte plaats voor De Luwte. 

 

Tijdens deze collecte gaan vrijwilligers langs de deuren om een bijdrage te vragen voor het hospice.

 

 

In de Soester Courant van woensdag 6 mei 2026 staat per abuis dat de collecte plaatsvindt van 4 tot en met 9 mei 2026.

 

De collectanten zijn echter nu in Baarn actief en gaan pas in juni 2026 de Soester deuren langs.

 

 

EXTRA MIDDELEN NODIG:

In De Luwte zetten ruim 90 vrijwilligers zich dagelijks in voor de zorg en begeleiding van mensen in hun laatste levensfase. Hoewel het hospice financiële ondersteuning ontvangt, zijn extra middelen nodig om alle zorg en aanvullende voorzieningen mogelijk te maken.

 

 

WARME, PERSOONLIJKE ZORG:

De opbrengst van de collectes in Baarn en Soest worden aangewend om de warme, persoonlijke zorg voor iedereen toegankelijk en betaalbaar te houden. Wie de collectant heeft gemist, maar toch een bijdrage wil geven, kan dat doen via www.deluwte.nl/steun-ons.

 

 

Wie een handje wil helpen bij het collecteren kan contact opnemen met het hospice: tel. (035) 6039450 of mail info@deluwte.nl.