Koffietafel – Zelf kanker (gehad) bij Scarabee te Leiden. / Elke tweede woensdag van de maand.

14-01-2026 13:30
 

 

 

Scarabee Centrum

 

 

 

 

Koffietafel – Zelf kanker (gehad):

 
 
Delen aan de koffietafel voor mensen die zelf kanker hebben (gehad).
 

Als je kanker hebt (gehad) dan is het fundament van je bestaan flink door elkaar geschud. Ineens is niets meer vanzelfsprekend. Je omgeving is lief en zorgzaam maar echt begrijpen welke impact dit heeft op je zijn, je gezin of relatie en de toekomst, doet men niet echt.

 

Ook angst, onzekerheid, het gedwongen worden om anders te leven of om je leven weer op te pakken, zijn thema’s die iedereen die kanker heeft (gehad) zal herkennen. Uiteraard heeft ieder zijn/haar eigen verhaal en beleving en tegelijkertijd zijn er veel raakvlakken.
 

In een veilige omgeving met lotgenoten delen wat dit met jou doet of heeft gedaan, kan fijn zijn. Hoe doe jij dat, waar loop jij tegenaan, hoe reageert jouw omgeving en welke verwachtingen zijn er bij jezelf of een ander. Waar heb je last van en wat gaat goed. Wat kan je weer laten lachen en wat heeft jou geholpen.

 

 

 

 

  • Data + Tijd: Elke tweede woensdag van de maand van 13:30 tot 15:00 uur
 
 
 
 
  • Aanmelden graag via het aanmeldformulier op de website van Inloophuis Scarabee
 
 
 
 
  • Scarabee, Kempenaerstraat 111B, 2341GK Oegstgeest
 
 

 

 

 

 

Bron: www.inloophuisscarabee.nl