Lotgenotenbijeenkomst Borstkanker bij Inloophuis Carma te Naaldwijk op 20 Oktober 2025.

20-10-2025 19:30

 

 

 

 

 

 

Lotgenotenbijeenkomst Borstkanker:

 

Wanneer je hoort dat je borstkanker hebt, staat je wereld op z’n kop. Het kan fijn zijn om mensen te spreken die in een vergelijkbare situatie zitten. Tijdens de lotgenotenbijeenkomst borstkanker kun je in gesprek met mensen die begrijpen wat jij doormaakt. Je kunt jouw verhaal delen of gewoon luisteren, wat jij wilt!

 

Veel gasten waarderen de herkenning en daarmee erkenning die ze bij elkaar vinden. Er worden ook tips uitgewisseld. Probeer het een keer en ervaar zelf wat het jou brengt.

 

De bijeenkomst is er voor mensen die net de diagnose hebben gekregen, in behandeling zijn of de medische behandeling hebben afgerond. Iedereen is welkom. De avond wordt georganiseerd in samenwerking met de Borstkankervereniging Nederland.

 

 
 
 
 
  • Data + Tijd: 20 oktober 2025 & 17 november 2025 - 19:30 tot 21:00 uur
 
 
 
 
  • Adres: Carma, Dijkweg 21, 2671 GA Naaldwijk
 
 
  •