Padeltoernooi Padel4Charity voor Hospice Dronten op 30 Augustus 2025.
Auteur: Egbert Voerman - flevopost.nl/sport
De opbrengst van het toernooi gaat volledig naar Hospice Dronten.
Eigen foto.
Ladies Circle 9 Flevoland organiseert samen met Leisure World Padel op zaterdag 30 augustus 2025 de eerste editie van het padeltoernooi Padel4Charity. De opbrengst van het toernooi gaat volledig naar Hospice Dronten.
Hospice Dronten staat de komende jaren voor een nieuwe uitdaging. Het huidige onderkomen is te klein en aan renovatie toe. Om die reden gaan ze eind 2027 verhuizen naar een nieuwe locatie.
Het belooft een sportieve middag en avond te worden waarin maximaal 75 teams op eigen niveau tegen elkaar paddelen. ‘Ook wanneer je nieuw bent in padel, ben je meer dan welkom om eens kennis te maken met padel in toernooiverband’, aldus de organisatie. Er zijn scheidsrechters en er is begeleiding.
Het toernooi start om 15:00 uur en eindigt om 20:00 uur.
De kosten van het toernooi zijn inclusief een heerlijke sportmaaltijd. Inschrijven kan via het inschrijfformulier op de website van Ladies Circle 9 Flevoland.
Bron: www.flevopost.nl