Palliatieve sedatie en euthanasie in Wijkcentrum Overdie in Alkmaar op 6 Oktober 2026.

06-10-2026 14:00

 

 

 
 
 

 

 

 

 

Als u weet dat u niet meer beter wordt, is het vaak een moeilijk proces om dit te kunnen aanvaarden. Regie over eigen leven en sterven kan dan belangrijk zijn. In deze bijeenkomst staan we stil bij sterven, de manier waarop, en de rol van palliatieve sedatie en euthanasie hierin.

 

 

Themabijeenkomsten kanker:

Na de diagnose kanker kunt u een onzekere tijd tegemoet gaan. U kunt veel vragen hebben, ook na de behandeling. Mogelijk heeft u ook behoefte aan lotgenotencontact. Noordwest Ziekenhuisgroep organiseert daarom samen met Evean, ’t Praethuys en Inloophuis Den Helder themabijeenkomsten over kanker.

 

 

 

  • Datum: 6 oktober 2026
 
 
 
  • Tijd: 14:00 tot 16:00 uur
 
 
 
  • Sprekers: K. van Straaten voormalig huisarts  en A. Poland, gespecialiseerd verpleegkundige oncologie en palliatieve zorg
 
 
 
  • Locatie: Wijkcentrum Overdie, van Maerlantstraat 8-10 in Alkmaar
 
 
 
  • Aanmelden: Om deze themamiddag bij te wonen is het noodzakelijk om u aan te melden. Hiervoor neemt u contact op met ‘t Praethuys, info@praethuys.nl of 072 - 511 3644
 
 
  • Bent u verhinderd, wilt u dit dan doorgeven?
 
 
 
 
 
 
 
Bron: www.nwz.nl