Samen volksdansen op de Dag tegen Kanker bij sporthal Den Uyt, Mol te België op 15 Oktober 2026.

Op donderdag 15 oktober 2026 brengen het Mols Comité Kom op tegen Kanker en LotinCo mensen samen voor de Dag tegen Kanker.
Van 14 tot 17 uur ben je welkom in sporthal Den Uyt voor een gezellige namiddag met volksdansen, ontmoeting en een fijne babbel.
De activiteit richt zich tot kankerlotgenoten en mensen uit hun omgeving, maar iedereen is welkom op deze LotinCo-ontmoetingsnamiddag.
Immers, kanker draag je niet alleen. Daarom spelden we op de Dag tegen Kanker samen het gele lintje op. Dat kleine gebaar staat voor verbondenheid, steun en solidariteit met iedereen die met kanker te maken krijgt.
Om 14 uur neemt eerst begeleidster Marjan je mee op de dansvloer om samen te volksdansen. Je hoeft geen ervaring te hebben. Je doet gewoon mee op jouw tempo en doet wat voor jou goed voelt, toekijken kan ook.
Bewegen kan deugd doen en volksdansen brengt mensen samen. Het draait niet om perfect te kunnen dansen, maar om samen te genieten van muziek, beweging en elkaars gezelschap.
Na het dansen, rond ong. 15:30 uur, praten we gezellig na bij een drankje en ons eigenbak lekkers. De namiddag duurt tot 17:00 uur en deelname is gratis. Vooraf inschrijven is gewenst (zo weten de organisatoren hoeveel gebak ze mogen voorzien).
Schrijf je uiterlijk op woensdag 14 oktober 2026 in via tegenkanker@gemeentemol.be of 014 27 24 14.

Bron: www.allesoverkanker.be