Start nieuwe gespreksgroep voor mensen met kanker bij Inloop Met Elkaar in Heemskerk op 22 Oktober 2025.
Gespreksgroep voor mensen met kanker.
Foto: Pixabay.
HEEMSKERK - Bij Inloop Met Elkaar start op woensdag 22 oktober 2025 een gespreksgroep voor mensen die te maken hebben (gehad) met kanker.
Onder begeleiding van twee deskundigen is er ruimte om ervaringen te delen, elkaar te steunen en herkenning te vinden. De bijeenkomsten bieden een veilige plek waar ook naasten en nabestaanden welkom zijn.
Inloop Met Elkaar:
Lotgenotencontact speelt een belangrijke rol in het leven van mensen die met kanker te maken hebben. Het delen van ervaringen en gevoelens kan een enorme steun zijn tijdens de moeilijke tijden, maar ook daarna.
Inloop Met Elkaar biedt een veilige omgeving waar mensen die kanker hebben, of hebben gehad, elkaar kunnen ontmoeten en steunen. Maar ook naasten en nabestaanden kunnen elkaar hier ontmoeten. Dit contact kan plaatsvinden in verschillende vormen, aan de koffietafel, één-op-één of tijdens een activiteit. Voor velen betekent het niet alleen het delen van ervaringen, maar ook het vinden van begrip, hoop en nieuwe kracht bij anderen die hetzelfde meemaken.
De gespreksgroep vindt plaats van 10:00 tot 11:30 uur in buurtcentrum het Spectrum, Lauraplein 1 in Heemskerk.
Aanmelden is noodzakelijk en kan tot maandag 20 oktober 2025 via sheila.bijtenhoorn@metheemskerk.nl of een berichtje naar 06-24519839.
Deelname is gratis.
Inloop:
De inloop is elke woensdag van 9.30 tot 12.30 uur geopend. Bezoekers zijn welkom voor een kop koffie, een luisterend oor en informatie. Tussen 10.30 en 11.30 uur is er bovendien een yogasessie, geschikt voor ieder niveau.