Wandelen en lunch bij De Essentie in Essen te België op 6 Oktober 2025.
Wandelen en lunch:
Heb jij de mooie herfstkleuren al in het straatbeeld gezien? Kom gezellig mee wandelen in het groene Essen. Nadien kan je vrijblijvend opwarmen met een lekkere warme lunch in De Essentie. Kledij en schoeisel aangepast aan het weer is aangeraden. Schrijf je snel in want plaatsen zijn beperkt!
De herfst maakt zijn intrede en de natuur begint al mooi te verkleuren. Casa Callenta organiseert een herfstige groepswandeling om samen een frisse neus te halen, te genieten van de mooie natuur en gezellig bij te praten.
We starten de luswandeling vanop de parking van De Essentie, waar we nadien binnenspringen om terug op te warmen en te genieten van een lekkere lunch. Dit driegangenmenu kost €11 en dien je zelf ter plekke te betalen. Hiervoor dien je je op voorhand in te schrijven, zodat wij zeker voldoende tafels en stoelen reserveren in het restaurant.
Maak je geen zorgen over het tempo en de afstand van de wandeling, deze wordt aangepast aan de groep.
Als je meteen overtuigd bent, mag je je inschrijven via de knop "Inschrijven" en het formulier invullen. Mocht je toch nog twijfelen, kan je ook nog even wachten en op de dag zelf kiezen of je alsnog mee komt. Kleed je aan naargelang het weer, verder hoef je niets mee te brengen.Tot dan!
Tijd & Locatie:
- 6 okt 2025, 10:30 – 12:00 uur
- De Essentie in Essen, Moerkantsebaan 81, 2910 Essen, België