WK Loopfietsen op Domein ’t Park, Landen te België op 14 September 2025.
Auteur: Kristien Bollen - hln.be/landen
Deelnemen kost 3 euro per kind, waarvan 2 euro ten voordele van B. Strong en Kom op tegen Kanker.
Foto: stad Landen.
Op zondag 14 september 2025 is er opnieuw het WK Loopfietsen ten voordele van B. Strong - Kom op tegen Kanker!
Er wordt een prijsje voorzien voor iedere deelnemer. De snelste per leeftijdscategorie gaat aan de haal met een eerste prijs. Iedereen met snelle beentjes, van 2 tot en met 5 jaar, kan deelnemen aan het WK.
- Op zondag 14 september 2025 tussen 10 en 11.30 uur mogen de 2- tot 3-jarigen het tegen elkaar opnemen.
- Van 10.30 tot 11.30 uur zijn de 4- tot 5-jarigen aan de beurt.
- Het WK gaat door op Domein ’t Park. Deelnemen kost 3 euro per kind, waarvan 2 euro ten voordele van B. Strong en Kom op tegen Kanker, en is ter plaatse cash te betalen.
Inschrijven kan tot en met zondag 7 september 2025 via sport@landen.be of 011 83 19 41. Vermeld de naam en geboortedatum per kind bij de inschrijving.
Deze activiteit is gekoppeld aan de jaarlijkse fietstocht van B. Strong: Landen - Haneffe - Landen, die ook op het EMI vertrekt en toekomt. B. Strong zorgt voor een leuke bar.
Kinderen brengen een eigen loopfiets en helm mee. Heeft jouw kind geen eigen fiets, maar wil hij/zij toch deelnemen? Laat het dan even weten. Een warme oproep: heb je thuis nog een goede loopfiets liggen die niet meer gebruikt wordt? Wij geven deze graag een tweede leven voor wie niet het geluk heeft een eigen loopfiets te hebben! Neem hiervoor contact op met de sportdienst via sport@landen.be
Bron: www.hln.be