Workshop voor kinderen met kanker in het gezin in Landgraaf.

02-07-2025 17:35

 

 

Regioredactie - ad.nl/landgraaf

 

 

Workshop voor kinderen met kanker in het gezin in Landgraaf | Landgraaf |  AD.nl

Bibliotheek Landgraaf organiseert een workshop voor kinderen met kanker in het gezin. 

Google Street View.

 

 

 

 

 

Bibliotheek Landgraaf organiseert een workshop voor kinderen met kanker in het gezin. De bijeenkomsten helpen kinderen omgaan met veranderingen en emoties.

 

De workshop ‘(k)Anker in het gezin’ is speciaal voor kinderen van 4 tot 14 jaar. Het richt zich op kinderen die een vader, moeder, broer(tje) of zus(je) met kanker hebben.

 

Tijdens de workshop krijgen de kinderen tools om te begrijpen wat er verandert en hoe ze goed voor zichzelf kunnen zorgen. Met spelletjes, kleur- en doe-opdrachten ontdekken de kinderen hoe zij een steun kunnen zijn voor hun zieke familielid. Er is ook ruimte om stil te staan bij hun eigen gevoelens en om andere kinderen in een vergelijkbare situatie te ontmoeten.

 

De bijeenkomsten worden begeleid door Carolien Leers, een medewerker van Bibliotheek Landgraaf. Een vrijwilliger van het Toon Hermans Huis biedt extra ondersteuning en een luisterend oor voor ouders die hun kinderen brengen.

 

 

De workshop is gratis en bestaat uit drie bijeenkomsten. 

 

Deze vinden plaats op 16 en 30 september 2025 en 21 oktober 2025 van 15.30 tot 17.00 uur in Bibliotheek Burgerhoes in Landgraaf. 

 

Aanmelden is verplicht en kan via de website van de bibliotheek. 

 

Er is plaats voor maximaal tien deelnemers.

 
 
 
 
Bron: www.ad.nl