YogaStills organiseert speciaal voor stichting KiKa een dagje Yoga- en Pilateslessen.
PURMEREND - Yogaschool YogaStills organiseert zondag 19 april een speciale KiKa-yogamiddag. Alle lesgelden van die middag worden overgemaakt naar de stichting, die strijd tegen kinderkanker en veel geld nodig heeft om onderzoek te doen.
![]()
De mascotte van KiKa geeft in meditatiehouding in de studio van YogaStills alvast het goede voorbeeld. Wie volgt op 19 april 2026?
(Foto: aangeleverd)
Tussen 12.00 en 16.00 uur kun je kennismaken met verschillende vormen van yoga en pilates én tegelijkertijd steun je het belangrijke werk van KiKa. Extra bijzonder is dat ook Familie Yoga aan het programma is toegevoegd.
Alle docenten van de yogaschool hebben hun belangeloze medewerking toegezegd. Toen Marika Pruis (ambassadeur van KiKa) en de sprankelende en liefdevolle Samira (eigenaresse van YogaStills) met elkaar in contact kwamen was het direct duidelijk dat ze samen een actie wilden opzetten. Samira is geboren in Amsterdam, maar woont alweer meer dan 30 jaar in Purmerend. Marika Pruis behoeft geen nadere introductie. De KiKa-ambassadeur organiseert al vele jaren acties voor KiKa, de organisatie die ze in haar hart heeft gesloten.
Programma zondag 19 april 2026.
11:00-11:30 uur: Familie yoga. Voor kinderen van 4 tot 8 jaar. Familie yoga is plezier voor twee. Kinderen gaan samen met bijvoorbeeld mama, papa, oma, opa of tante op yoga-avontuur. Het is een moment van samen plezier maken, genieten en bewust aandacht voor elkaar hebben. Tijdens de sessie komen alle elementen van kinderyoga aan bod: yoga houdingen, ontspannings- en ademhalingsoefeningen, visualisatie, spel en een fijne massage.
- 12.00- 13.00 uur: 3 sessies Stoelyoga, deze zijn ook uitermate geschikt voor senioren.
- 13.00-14.00 uur: 3 sessies Pilates.
- 14.00-15.00 uur: 3 sessies Hatha Yoga.
- 15.00-16.00 uur: 3 sessies Aerial Yoga.
Bij annulering is geen restitutie mogelijk. Het volledige lesgeld gaat immers naar KiKa en daar doen de organisatoren vanwege dit mooie doel geen concessies in.
De kosten bedragen 15 euro per les (van 15 minuten).
Meerdere sessies kan ook.
Aanmelden kan eenvoudig via de website yogastills.nl/. Ga naar de button Rooster en vervolgens naar week 16 (13 tot en met 19 april 2026).
Yogaschool YogaStills is gevestigd aan Rocamadour 28 (Kop van West). Voor vragen, mail naar info@yogastills.nl.
Bron: www.rodi.nl/purmerend/nieuws