Zwemmen voor vrouwen met en na kanker in Zwembad Josefien in Weert / Elke woensdag en vrijdag t/m 20 Mei 2026.

07-01-2026 10:00
 
 

                            

 

 

 

 

Zwemmen voor vrouwen met en na kanker:

 

Het is belangrijk om tijdens of na je ziekte te blijven bewegen, je conditie op peil te houden en te ontspannen. Zwemmen is hiervoor een passende activiteit. Naast bewegen en ontspannen is het ook een manier om gelijkgestemden te ontmoeten.

 

Voor vrouwen die te maken hebben (gehad) met kanker is een regulier zwembad vaak geen optie vanwege drukte, te koud water of zelfs schaamte. Zwemschool Josefien biedt de mogelijkheid om in een veilige, kleinschalige omgeving en een aangename watertemperatuur gebruik te maken van haar bad. 

 

 

 

  • Dag & tijd: Elke woensdag- en vrijdagochtend van 10:00 – 12:00 uur is er zwemmen voor vrouwen met en na kanker. Het Toon Hermans Huis Weert heeft de gehele ruimte tot haar beschikking, dus veel privacy.

     

 
  • Er is geen zwemmen op vrijdag 15 mei 2026
 
 
  • Het zwemmen wordt begeleid door Patricia Weijgerse en Mary Creemers. Zij stemmen de lessen (+/- 1 uur) speciaal af zodat iedereen op zijn eigen niveau kan meedoen. Na afloop is er nog een koffie-/theemoment ter afsluiting
 
 
 
 
  • Locate: Zwembad Josefien, Keyserbosch 2, 6004 KL Weert
 
 
  • Adres: Toon Hermans Huis weert, Graaf Jacobstraat 1, 6001 XA Weert
 
 

 

 

 

Bron: www.toonhermanshuisweert.nl